Ceny Mini Cabrio

Ceny pojazdów modelu Mini Cabrio mocno spadły w ubiegłych miesiącach. Odnotowuje się zatem silny spadek cen samochodów tego modelu.

80 496,5 zł
Średnia cena Ostatnie 6 miesięcy
Ceny Mini Cabrio

Ceny pojazdów modelu Mini Cabrio Odnotowały silny spadek w ciągu ostatnich 6 miesięcy. W miesiącu: Października średnia cena aut wyniosła 119 452 zł. W kolejnym, Listopada, cena znacząco spadła do 74 233 zł. W kolejnych dwóch miesiącach cena spadła o -36 % w porównaniu do poprzednich dwóch miesięcy. W ostatnich dwóch miesiącach średnia cena utrzymała się na dość stabilnym poziomie, przechodząc ze średniej ceny wysokości 79 290 zł do 82 909,5 zł w miesiącach Lutego i Marca.

Cena wg rocznika

Cena wg liczby drzwi

Obserwując wykres przedstawiający średnią cenę samochodów modelu Mini Cabrio według liczby drzwi można zaobserwować, że samochody o najniższej cenie to te, mające 2 drzwi, będące o 12 % tańsze od średniej pojazdów tego modelu (89 825 zł). Najdroższe samochody w zależnosci od liczby drzwi to te, które mają 3 drzwi, są one o 37 % droższe od średniej wcześniej podanej.

Dane wykresu
Średnia cena marca
Liczba ogłoszeń Mini Cabrio
Liczba samochodów z podanym rokiem
Liczba samochodów z podaną liczbą drzwi
102 156 zł
8
6
8
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.