Ceny Mitsubishi Grandis

Ceny pojazdów modelu Mitsubishi Grandis niemal się nie zmieniły w ostatnich miesiącach. Obserwujemy stabilizację cen samochodów tego modelu.

15 483,5 zł
Średnia cena Ostatnie 6 miesięcy
Ceny Mitsubishi Grandis

Ceny samochodów modelu Mitsubishi Grandis niemal nie ułegly zmianie w ciągu ostatnich miesięcy. W pierwszym badanym miesiącu: Stycznia, średnia cena to 15 591 zł. Miesiąc Lutego utrzymuje się na poziomie 15 040 zł. W miesiącach: Marca i Kwietnia odnotowuje się spadek ceny średniej o -5 w porównaniu do poprzednich dwóch miesięcy. Cena średnia w ostatnich dwóch miesiącach, liczona na podstawie ceny z pierwszych czterech miesięcy (14 925,25 zł) i dwóch ostatnich (Maja, Czerwca)(16 600 zł) wzrosła o 11 %.

Cena wg rocznika

Cena wg rodzaju paliwa

Na wykresie przedstawiającym średnie ceny aut modelu: Mitsubishi Grandis wg rodzaju paliwa widać, że "Diesel" są najtańsze, a dokładnie o 24 % poniżej średniej (18 650 zł). Drugim w kolejności rodzajem najmniej kosztownym jest: "Benzyna" kosztujący ok. 20 025 zł. Droższy rodzaj paliwa to: "Benzyna", o 7 % powyżej średniej, następnie: "Diesel", z ceną rzędu 14 267 zł

Cena wg liczby drzwi

Obserwując wykres przedstawiający średnią cenę samochodów modelu Mitsubishi Grandis według liczby drzwi można zaobserwować, że samochody o najniższej cenie to te, mające 5 drzwi, będące o 17 % tańsze od średniej pojazdów tego modelu (15 567 zł). Najdroższe samochody w zależnosci od liczby drzwi to te, które mają 4 drzwi, są one o 29 % droższe od średniej wcześniej podanej.

Dane wykresu
Średnia cena czerwca
Liczba ogłoszeń Mitsubishi Grandis
Liczba samochodów z podanym rokiem
Liczba samochodów z podanym rodzajem paliwa
Liczba samochodów z podaną liczbą drzwi
18 650 zł
19
8
18
12
** Dane przedstawione na wykresach jako 0 wynikają z tego, że nie ma wystarczającej próby do uzyskania wiarygodnych danych.